درباره ی دیلودیلو چیست ؟

فروشگاه اینترنتی دیلو (Dilo.ir) با هدف ارائه بهترین کالاها و خدمات، و جلب رضایت کامل مشتری پایه گذاری شد. هدف ما تبدیل شدن به فروشگاهی است که افراد، از هر قشر و صنفی که باشند بتوانند نیازهای خود را در کوتاه ترین زمان و با صرف کمترین هزینه، و با بالاترین کیفیت ممکن در آن تامین کرده و با رضایت خاطر استفاده نمایند.

چرا به دیلو اطمینان کنم ؟

فروشگاه اینترنتی دیلو دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت می باشد که می توانید با ورود به سایت www.enamad.ir در قسمت کسب و کار های دارای نماد اعتماد الکترونیک نام فروشگاه اینترنتی دیلو را مشاهده فرمایید.

dilo nemad etemad

یا با کلیک بر روی نماد اعتماد که در صفحه ی اصلی فروشگاه اینترنتی دیلو وجود دارد اطلاعات مربوط به نماد را بررسی فرمایید.

نماد اعتماد دیلو

پروسه اخذ نماد اعتماد فرایندی طولانی و بسیار دقیق است که در طی آن تمامی مدارک و مستندات لازم برای صحت سنجی و بررسی صلاحیت فروشگاه و مدیران آن مورد بررسی قرار می گیرد و در نهایت در صورت رعایت تمامی استانداردها ، صحت اعتبار سنجی ها و تایید صلاحیت مدیران ، فروشگاه اینترنتی قادر به اخذ نماد خواهد بود. لذا دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی، اعتماد خاطری را برای خریدی امن و مطمئن فراهم می کند.

علاوه بر این ، فروشگاه اینترنتی دیلو دارای مجوز از وزارت ارشاد و ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی نیز می باشد که می توانید با ورود به سایت www.samandehi.ir از قسمت جستجوی ثبت تارنما ،از وضعیت ثبت یا عدم ثبت یک سایت در این سامانه مطلع شوید.

مجوز وزارت ارشاد دیلو

یا با کلیک بر روی نماد ساماندهی که در صفحه ی اصلی فروشگاه اینترنتی دیلو وجود دارد اطلاعات مربوط به نماد را بررسی فرمایید.نماد مجوز از وزارت ارشاد

در نهایت پشتوانه ی اصلی ما ، مشتریانی هستند که پس از خرید از فروشگاه اینترنتی دیلو و اظهار رضایت از خرید خود موجبات شادمانی و دلگرمی ما را فراهم کرده اند. 

تیم دیلو 

تیم ما متشکل از اعضایی است که تمام سعی خود را در راستای رضایت مشتری انجام می دهند و سعی در بهترین بودن در کسب و کار خود را دارند. هدف اصلی تیم دیلو کوتاه کردن دست همه ی واسط هایی می باشد که در خرید عادی، کالا باید از مسیر آنها عبور کند. این مزیت باعث شده است که ما بتوانیم کالاهای خود را ارزان تر از بقیه رقبا به مشتریان خود ارائه کنیم.

در نهایت 

دیلو ، امیدوار است که بتواند با استفاده از نظرات و پیشنهادات شما عزیزان، این فروشگاه مجازی را هر چه پربار تر، جامع تر و در عین حال جذاب تر ارائه نماید. لذا خواهشمند است با ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقاداتِ خود ما را در ارائه خدمات هرچه بهتر یاری کنید و تجربیات خود را در مورد کالاهای انتخابی برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال پیشنهادات خود از قسمت تماس با ما استفاده کنید.

فروشگاه اینترنتی دیلو تمام تلاش خود را انجام می دهند تا تجربه ی خریدی خوب در ذهن مشتریان شکل بگیرد و در نهایت منجر به رضایت و خشنودی مشتریان عزیز گردد.

تاسیس : شهریور 94

بالا