قهوه ساز رومانتیک هوم Romantic Home RL-900

محصول جدید

قهوه ساز رومانتیک هوم RL-900 با فشار بخار 15 بار و قدرت 850 وات دارای مخزن شفاف 1.6 لیتر با قابلیت جدا شدن و قابلیت درست کردن اسپرسو،کاپوچینو و قهوه می باشد

قیمت قهوه ساز رومانتیک هوم RL-900 در سایت به روز می باشد برای خرید اسپرسو ساز رومانتیک هوم RL-900 از طریق سایت اقدام فرمایید.

جزئیات

قهوه ساز رومانتیک هوم Romantic Home RL-900 Espresso Maker

بررسی مشخصات و قیمت اسپرسو ساز Romantic Home RL-900 

همیشه درست کردن یک قهوه و یا یک اسپرسو با طعم خوب در منزل یا محل کار یک دغدغه برای مردم است امروزه با ساخت دستگاه های قهوه ساز کوچک خانگی این دغدغه تا حدودی بر طرف شده است و از طرفی انتخاب یک دستگاه خوب برای بر طرف کردن این دغدغه خودش باز دغدغه ای دیگر است.

در این زمینه شرکت رمانتیک هوم که در ساخت لوازم خانگی با کیفیت شهرت دارد عملکرد خوبی داشته و با ساختن چندین مدل از این دستگاه های خانگی این مشکل را برطرف کرده است که RL-900 یکی از آنها می باشد.

مشخصات و قیمت اسپرسو ساز رمانتیک هوم RL-900

این دستگاه دارای مخزن آب 1.6 لیتر است که برای استفاده راحت تر قابل جداشدن است. و امکان تهیه اسپرسو، کاپوچینو،آب جوش و بخار را دارد. اسپرسو ساز رمانتیک هوم RL 900 با قدرت بخار 15 و صفحه گرم نگه دارنده یک اسپرسو ساز قوی محسوب می شود در زیر آن سینی چکه قرار گرفته است تا اطراف آن کثیف نشود.

برای دیدن سایر قهوه ساز های فروشگاه اینترنتی دیلو روی لینک روبرو کلیک کنید:    قهوه ساز

قیمت قهوه ساز رومانتیک هوم RL-900 در سایت به روز می باشد برای خرید اسپرسو ساز رومانتیک هوم RL-900 از طریق سایت اقدام فرمایید.

(0)
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

بالا