اسپرسو ساز دلونگی Delonghi BCO420

محصول جدید

قهوه ساز دلونگی Delonghi BCO420 با طراحی منحصر بفرد برای مصارف خانگی بسیار مناسب بوده که داشتن این دستگاه می توان در مدت زمان بسیار کوتاهی انواع نوشیدنی های گرم از قبیل اسپرسو، انواع قهوه از جمله قهوه فرانسه و کاپوچینو را تهیه و از نوشیدن آنها لذت برد.

دیلو شما را برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی ها و بررسی قیمت Delonghi BCO420 و یا خرید اسپرسوساز Delonghi BCO420 دعوت میکند.

Delonghi BCO420 ESPRESSO COFFEE MAKER

بررسی مشخصات و قیمت اسپرسوساز Delonghi BCO420

فیلتر تصفیه آب

فیلتر تصویه آب همراه با فیلترهای جانبی شامل فیلتر ضد کلر و فیلتر ضد سختی .

قیمت اسپرسوساز دلونگی 420 خرید اسپرسوساز دلونگی 420

فیلتر نگه دارنده کرم

قسمت چپ دستگاه مخصوص تهیه‌ی اسپرسو است. با استفاده از این دستگاه می‌توان یک یا دو فنجان اسپرسو از پودر اسپرسو یا پد آن تهیه کرد.

مخزن آب جدا شونده

مخزن آب 1.2 لیتری اسپرسو در قسمت چپ دستگاه قرار دارد و می‌توان آن را خارج کرد. این مخزن، فیلتر مخصوصی دارد؛ ولی بهتر است در آن از آب تصفیه‌ شده استفاده شود اگر در مخزن اسپرسو پودر یا پد قرار نگیرد، خروجی آن آب داغ خواهد بود.

تهیه قهوه فرانسه

یک دستگیره در قسمت راست دستگاه وجود دارد که با کشیدن آن مخزن آب و قهوه‌ی فرانسه به‌ صورت کشویی باز می‌شود. داخل مخزن قهوه یک فیلتر سه‌گوش تعبیه شده است و می‌توان 10 پیمانه پودر قهوه را برای تهیه‌ی 10 فنجان قهوه داخل این محفظه ریخت. مخزن آب نیز دقیقا جایی در کنار محفظه‌ی پودر قهوه قرار دارد و برای تهیه‌ی 10 فنجان قهوه باید این مخزن را تا حداکثر پر کرد. پس از عبور آب داغ از میان دانه‌ های پودرشده، قهوه داخل قوری ریخته و آماده مصرف خواهد شد. با فشار دکمه‌ی روی پنل عملیات تهیه‌ی قهوه فرانسه شروع خواهد شد.

تهیه کف شیر

یک نازل در قسمت چپ دستگاه قرار دارد که از آن بخار خارج می‌شود. نازل بخار، با چرخاندن دکمه‌ی ولومی به سمت چپ و قراردادن آن روی علامت بخار، آماده‌ به ‌کار خواهد شد. با چرخاندن دکمه دیگری که در کناره‌ی دستگاه قرار دارد بخار آب از نازل خارج خواهد شد. برای تهیه‌ی کف شیر کافی است این نازل را در لیوان شیر قرار دهید تا به‌سرعت کف‌ شیر آماده شود. با استفاده از کف ‌شیر می‌توان کاپوچینو نیز تهیه کرد.

دیلو پیشنهاد خرید این محصول با کیفیت و ارزشمند را به تمام مشتریان خود سفارش می دهد.

اکثر مطالب این صفحه از سایت اصلی DELONGHI BCO420 گرفته شده است .

برای کسب اطلاعات بیشتر از اسپرسو ساز دلونگی 420 و قیمت DELONGHI 420 و یا خرید DELONGHI 420 با دیلو همراه باشید.

(0)
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

بالا