اسپرسوساز خانگی بارنی مدل 6866

محصول جدید

قهوه ساز بارنی 6866 Barni با طراحی عالی یک دستگاه پر قدرت و کاملاً کاربردی برای مصارف خانگی و یا کافه های کوچک است. اسپرسو ساز Barni 6866 با تولید 20 بار فشار یک قهوه ساز و اسپرسو ساز قوی محسوب می شود

برای کسب اطلاعات بیشتر و بررسی قیمت اسپرسوساز نیمه صنعتی بارنی مدل 6866 و یا خرید اسپرسوساز  6866 Barni با ما در ارتباط باشید.

 BARNI CM6866 ESPRESSO COFFEE MAKER

بررسی مشخصات و قیمت اسپرسوساز BARNI CM 6866

اسپرسو خارج شده از این دستگاه با گرمای عالی نشان دهنده ی قدرت بسیار خوب  بارنی مدل 6866 است.قهوه ساز بارنی 6866 مجهز به نازل تولید بخار و آب جوش است که از آن برای تهیه کاپوچینو و کف شیر و انواع نوشیدنیهای گرم استفاده می‌شود.

قیمت بارنی 6866 خرید اسپرسوساز بارنی

اسپرسوساز خانگی بارنی مدل Barni CM6866 یک دستگاه پر قدرت و کاملاً کاربردی با فشار بخار 20 بار و قدرت توان مصرفی 1350 وات مناسب مصارف خانگی و یا کافی شاپ ها است قهوه ساز بارنی مجهز به نازل تولید بخار و آب جوش است که از آن برای تهیه کاپوچینو و کف شیر و انواع نوشیدنیهای گرم با تولید 20 بار فشار استفاده می‌شود.

مشخصات، قیمت و خرید اسپرسوساز بارنی 6866

همچنین نازل بخار دستگاه اسپرسو ساز بارنی 6866 نیز به گونه ای طراحی شده که قابلیت چرخش داشته باشد و در نتیجه می توان استفاده ویژه و کاربردی از این دستگاه قهوه ساز برای درست کردن انواع قهوه، کاپوچینو، قهوه ترک و ... داشت که خرید آن را با قیمت های دست اول می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی دیلو به انجام رسانید.
از نکات قابل توجه این دستگاه پورتا فیلتر بسیار قوی‌آن نسبت به سایر دستگاه های مشابه است و پورتا فیلتر این دستگاه نسبت به سایر برندها بسیار بهتر می باشد  و قدرت پمپ بارنی نیز 20 بار است که بیشتر از سایر قهوه‌ ساز‌های مشابه می‌باشد.

 خرید اسپرسوساز قیمت قهوه ساز

دیلو پیشنهاد خرید این محصول با کیفیت و ارزشمند را به تمام مشتریان خود سفارش می دهد.

دیلو تمام تلاش خود را برای جلب اعتماد بیشتر مشتریان خود می کند تا محصولات باکیفیت و اصلی را به مشتریان خود ارائه دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اسپرسو ساز بارنی 6866 قیمت Barni 6866 یا خریداسپرسوساز بارنی مدل 6866 با دیلو همراه باشید.

مدل212
صفحه گرم نگهدارyes
قابلیت درست کردن هم زمان 2 فنجانno
قابلیت تنظیم خروج بخارyes
قابلیت تنظیم میزان دمابله
نشانگر میزان آبno
اقلام همراهدارد
(0)
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

ویژگی ها

سایر مشخصات محصول

مدل : 212
صفحه گرم نگهدار : yes
قابلیت درست کردن هم زمان 2 فنجان : no
قابلیت تنظیم خروج بخار : yes
قابلیت تنظیم میزان دما :
نشانگر میزان آب : no
اقلام همراه :

بالا