آسیاب قهوه 600N

محصول جدید

آسیاب قهوه مدل 600N برای کافه های کوچک و استفاده ی خانگی طراحی شده است و مجهز به 16 درجه برای تنظیم زبری و نرمی پودر قهوه است.مخزن این آسیاب گنجایش 200 گرم دان قهوه را دارد.

قیمت آسیاب قهوه برقی مدل 600 در سایت به روز می باشد،برای خرید آسیاب قهوه برقی مدل 600N میتوانید از طریق سایت اقدام نمایید.

آسیاب قهوه 600N

مشخصات و بررسی آسیاب قهوه برقی مدل 600N

قیمت آسیاب قهوه برقی مدل 600N در سایت به روز می باشد،برای خرید آسیاب قهوه برقی مدل 600N میتوانید از طریق سایت اقدام نمایید.

برای مشاهده آسیاب برقی فروشگاه دیلو بر روی لینک رو برو کلیک کنید : آسیاب برقی 

توانایی آسیاب کردن قهوه بصورت یکدست در درجه های مختلف دارای کیفت ساخت بسیار بالا از ویژگی های مهم آسیاب قهوه برقی مدل 600N پودر کردن قهوه به صورت نرم است.با خرید این آسیاب شما دارای یک آسیاب با دوام و کارایی بسیار بالا و بسیار کم صدا هستید .

مشخصات 600n ، خرید و قیمت 600n

آسیاب قهوه برقی 600N برای کافه‌های کوچک و استفاده ی خانگی طراحی شده است و مجهز به 16 درجه برای تنظیم زبری و نرمی پودر قهوه است . مخزن این آسیاب گنجایش 200 گرم دانه قهوه را دارد .

این آسیاب توان آسیاب کردن 10 کیلوگرم قهوه را در ساعت دارد .آسیاب قهوه برقی 600N دارای مخزن کوچکی برای قهوه های آسیاب شده است که قهوه ها بعد از آسیاب شدن درون آن ریخته شده و از هدر رفتن پودر جلوگیری می شود.

مشخصات 600n ، قیمت و خرید 600n

سایر ویژگی های آسیاب قهوه برقی مدل 600N :

16 درجه‌ی مختلف آسیاب
سرعت بالا در آسیاب کردن
قابلیت آسیاب جهت تهیه‌ی انواع قهوه‌ها
بدون سر و صدای اضافی
ظاهر شیک و زیبا

قیمت آسیاب قهوه برقی مدل 600N در سایت به روز می باشد،برای خرید آسیاب قهوه برقی مدل 600N میتوانید از طریق سایت اقدام نمایید.

برای مشاهده آسیاب برقی فروشگاه دیلو بر روی لینک رو برو کلیک کنید : آسیاب برقی 

فروشگاه اینترنتی دیلو تجربه ی خریدی خوب را برای شما آرزو دارد.

(0)
هیچ نظری ارسال نشده
نظر خود را بنویسید
*
*

بالا